O NÁS + KONTAKT

Vážené dámy a pánové, vítejte v našem antikvariátu.

 

Antikvariát KRÁSNÁ ČTENÁŘKA je pokračovatelem antikvariátu KNIHY Z PŮDY, se kterým jsme se rozloučili kvůli přechodu do jiného eshopu, který nám nabízí lepší funkce

  1. Nabízíme především staré a starší pohlednice, staré tisky a starší knihy v německém i českém jazyce. Nabídku postupně rozšiřujeme.
  2. Pokud jste u nás nenašli, co jste hledali, uvítáme Vaši poptávku přes náš poptávkový formulář (viz horní menu eshopu).
  3. Informace o výši poštovného a způsobech dopravy je podrobně vypsána v záložkách, které najdete v horní liště eshopu. Stručně: u pohlednic je poštovné od 50 Kč a nabízíme slevy při nákupu většího množství pohlednic. U knih je poštovné od 65 Kč a ceny knih jsou konečné. Dopravné Vám zaplatíme u objednávek od 1500 Kč.
  4. Náš obchod je pouze elektronický a nenabízíme možnost osobního odběru.
  5. Zásilky odesíláme každé úterý, tzn. objednávky s dobírkou a objednávky zaplacené do pondělí do 10:00 expedujeme v úterý. O zaslání objednávky Vás informujeme emailovou zprávou. Pokud tedy objednávku zašlete např. v pondělí odpoledne, bude expedována až za týden. (Děkujeme, že respektujete naše dodací lhůty. Objednávky s urgentním dodáním nezajišťujeme.) 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, napište nám na email krasnactenarka@centrum.cz.

 

Děkujeme za Vaši návštěvu.

 

S pozdravem

Vaše KRÁSNÁ ČTENÁŘKA

 

 

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře, který je níže nebo prostřednictvím emailu: krasnactenarka@centrum.cz.

( ... a ještě jednou jedna malá informace, náš obchod je pouze elektronický a nenabízíme možnost osobního odběru, děkujeme za pochopení.)

ČTENÁŘKA

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

E-mail: *
Text dotazu: *
Opište text z obrázku: *
captcha