Úvod » POHLEDNICE, fotografie i jiné ...

POHLEDNICE, fotografie i jiné ...

Jak hledat a najít, co se Vám líbí...

 

Pohlednice či jiné místopisné zajímavosti můžete hledat a třídit dle období, kdy byly prošlé poštou či pravděpodobně vydány. Pak můžete vyfiltrovat barevnost nebo formát tisku.

Po rozkliknutí tlačítka PARAMETRY najdete také možnost třídění pro „typ tisku“, tam můžete zaškrtnout pouze pohlednice, neboť v nabídce jsou také menší turistické letáky, tzv. pohlednice bez tiskopisu na zadní straně, fotografie nebo různé fotografické kartičky z turistických publikací a také karty, které se používaly do prostorových kukátek, ty jsou nazvané moderně „3 D“ fotografické karty.

Také jsme nabídku roztřídili dle poču záběrů, tady si můžete vybrat z jednozáběrových či vícezáběrových pohlednic nebo záběru z výšky a nebo z podloubí.

A naposled zde naleznete všechna místa, která lze v dané kategorii najít.

Celou nabídku z místopisu najdete v kategorii “úplně vše z našeho místopisu“, tam můžete především hledat pohlednice dle období nebo formátu. Dále je nabídka roztříděna do krajů a posléze do okresů.

Slovensko je zadané do jedné kategorie, neboť nabídka není tak obšírná.

 

A nakonec jedna zajímavost na závěr, místopis jsme roztřídli ještě „trochu jinak“, a to dle různých témat, jako jsou stavby a architektura, pohlednice s větším počtem lidí např. na náměstí, v obchodech … tedy většinou jsou hlavně v lázních :-) nebo pohlednice mapující dopravní situaci v našich městech.

 

Přejeme Vám příjemné nakupování.