Úvod » Knihy EGONA WIENERA

Knihy EGONA WIENERA


Milé krásné čtenářky / Milí krásní čtenáři,

 
v této kategorii nabízíme knihy pana Egona Wienera.
Když se podíváte do našich kontaktů,  zjistíte, že naše příjmení se shodují, jsme v příbuzenském vztahu ... proto vám můžeme nabídnout všechny dostupné knihy, které jsou nyní na knižním trhu a přestože náš obchod je antikvariát, tyto knihy jsou nové (!). A nejen to, pan Egon Wiener každou knihu pro vás podepíše.
U každé nabízené knihy je krátká upoutávka a ukázka z knihy.

Pokud si knihu zakoupíte, přejeme Vám hezké počtení, stejně jako pan Egon Wiener zde:

 

Vážený čtenáři!

 

Co vše vám proběhne hlavou, pokud oslavíte 75 let života? Je toho moc! A víc, než na co si vzpomenete:


Poslední Němci, co opouštěli Sudety po prohrané válce, smrt Stalina a Gottwalda. Válka v Koreji, ve Vietnamu. Karibská krize, zeď, co rozdělovala Berlín, železná opona mezi Východem a Západem. Vojska Varšavské smlouvy, co napochodovala do Československa, dva roky základní vojenské prezenční služby. Školní léta a různé doškolovací kurzy. Zánik Sovětského svazu, srpen roku 1968. Černobílá, později i barevná televize. Počítače, mobilní sítě, robotická operace prostaty, kardiostimulátor. Problémy s chozením. 17 knih, které jsem skutečně napsal a mnohem více knih, které jsem přečetl. Svatby, rozchody, úmrtí, narození dětí. Vystřízlivění z mladické nerozvážnosti. Víra v politiky a politické strany. Udílení hraběcích rad. Poznání, že zkušenosti jsou nepřenosné, dělej, co dělej…

 

Nechť tedy jsou vám mé literární poklesky staršího pana grafomana veselou četbou! Nezávazným ohlédnutím za společností lidí let minulých. Ať vám mé knížky zaženou nudu a chmury z čela, ať vás zahřejí a třeba i dopálí.

 

Bylo mi potěšením a ctí. Chci vás pohladit a říct, že život je prima. A kdo čte, nezlobí…

 

Váš Egon Wiener, autor knih

 

 

 

 naše cena 200 Kč (8,60 €)
naše cena 200 Kč (8,60 €)


naše cena 200 Kč (8,60 €)