SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ pro účely registrace uživatelského účtu

Udělujete tímto souhlas provozovateli internetového obchodu antikvariát KRÁSNÁ ČTENÁŘKA Jakub Wiener, s místem podnikání na adrese Václavice 331, Hrádek nad Nisou - Václavice, 46334, zapsaná v živnostenském rejstříku pod č. j. CJ MML/216174/20, IČO 09662944, dále jen antikvaritát KRÁSNÁ ČTENÁŘKA nebo též „prodávající“ uchovával v osobním uživatelském účtu následující osobní údaje:

jméno a příjmení

emailovou adresu

telefonní číslo

fakturační adresu

dodací adresu

Zpracování osobních údajů kupujícího se provádí přísně v souladu se zákonnými požadavky, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Internetový obchod zaručuje, že osobní údaje zákazníků nebudou předány žádné další osobě. Výjimku představuje dopravce (Česká pošta, Zásilkovna, Slovenská pošta), kterému jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží. 

Vaše osobní údaje, ani údaje o objednaném zboží  nijak nezpracováváme, neanalyzujeme, nepředáváme a neuchováváme v našem internetovém obchodě, pokud to není Vaše výslovné přání - viz registrace a uživatelský účet. Objednávka je v našem eshopu vedena pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení. Vyjímku představuje pronajímatel a poskytovatel služby Eshop-rychle, provozovaný společností Golemos s.r.o., sídlem Zátkovo nábřeží 448/73, 370 01, České Budějovice, který si vyhrazuje právo k případnému zpracování všech informací, které tento eshop poskytuje.

Jednotlivé kupní smlouvy jsou po svém uzavření prodávajícím archivovány v elektronické podobě a jsou přístupné pouze prodávajícímu.

Váš uživatelský účet slouží k jednoduššímu nakupování.